<

Poradenství pro výživu a zdravý životní styl
Martina Bednářová

E-mail:
info(zavináč)poradenstvi-vyzivy.cz

Adresa:
Borová 349
569 82 Borová

dolgachov / 123RF Reklamní fotografie

Provozní doba:
Po - Pá                 7:00 - 16:00
Po domluvě i v jiném čase

Prosím rezervace rušte minimálně 24 hodin předem

Analýza složení těla – TANITAZákladem pro stanovení každé diagnózy výživového stavu je analýza složení těla. Provádím měření na lékařsky certifikovaném bioimpedančním přístroji TANITA.
V případě zájmu je možné provést také vyšetření autonomní nervové soustavy na lékařsky certifikovaném přístroji MAX PULSE, případně zjistit nerovnováhy v orgánech celého těla na orgánovém skeneru EUROPECON.
Každé měření a vyšetření by mělo probíhat pokaždé ve stejnou hodinu, nejlépe ráno na lačno, nebo kdykoli během dne alespoň 3 hodiny po jídle a pití. Neměří se po saunování, po tělesné námaze, těhotné ženy, kardiaci a lidé s transplantovanými částmi těla. Měření zkresluje přítomnost kovů, proto je třeba odložit všechny kovové předměty.


Měření bez konzultace /15-20 min/Měření na lékařsky certifikovaném přístroji TANITA a přenesení údajů do počítače. Jedná se o bezbolestnou proceduru. Přístroj vám prozradí, kolik máte v těle tuku, kolik svalové hmoty, hodnoty viscerálního tuku, jaká je hodnota vašeho BMI, jaký je váš metabolický věk a další důležité ukazatele vašeho zdravotního stavu. Budete mít tak lepší představu o tom, jak vypadá vaše tělo zevnitř. Odnesete si údaje v tištěné formě.

Měření s konzultací /30-40 min/Měření na lékařsky certifikovaném přístroji TANITA a přenesení údajů do počítače, údaje v tištěné formě a výklad jednotlivých údajů.Platební podmínkyPři vstupní konzultaci 50% z ceny vybraného výživového plánu.
Při vyzvednutí výživového plánu 50%
          ● Termín pro podání vyplněného „Vstupního dotazníku „ je 1 měsíc od vstupní konzultace.
          Po uplynutí této doby záloha propadá.
          ● Termín pro vytvoření a předání diagnostiky či výživového plánu z mé strany je maximálně 1 měsíc od
          podání vyplněného „vstupního dotazníku. Při nedodržení této doby můžete požadovat vrácení své zálohy zpět.

Upozornění:Zrušení schůzky provádějte prosím alespoň 24 hod. předem, jinak předplacená kontrolní konzultace propadá.