<

Poradenství pro výživu a zdravý životní styl
Martina Bednářová

E-mail:
info(zavináč)poradenstvi-vyzivy.cz

Adresa:
Borová 349
569 82 Borová

dolgachov / 123RF Reklamní fotografie

Provozní doba:
Po - Pá                 7:00 - 16:00
Po domluvě i v jiném čase

Prosím rezervace rušte minimálně 24 hodin předem

MĚŘENÍ NA OSOBNÍ VÁZE TANITA BC-545 N
Co můžeme vyšetřit?


Tento lékařsky certifikovaný přístroj měří procentuelní podíl tělesného tuku, tělesné vody, BMR (kalorie potřebné pro výměnu látek), metabolický věk, MUSCLE MASS (svalovou hmotu), PHYSIQUE RATING (hodnocení fyzické kondice), viscerální neboli úrtobní tuk, hmotnost kostí a % tuku a hmotnost svalů pro jednotlivé končetiny a trup. Rozšiřující funkce jsou dostupné jen u osob starších 18ti let.
BC-545N byla navržena pro sportovce k zhodnocení vlivu jejich tréninku na celkové / segmentální tělesné kompozici.

Jak přístroj pracuje?


Tato váha rozlišuje dospělý mód (od 18 do 99ti let), dětský mód (děti od 5ti let, od výšky 90cm), atletický mód (pro osoby, které 10 hodin týdně pravidelně alespoň rok trénují).
Na základě odporu vodivosti nepatrného elektrického proudu tzv. metodou bioelektrické impedance (BIA) změří složení těla.

Jak probíhá vyšetření?


Všechny hodnoty složení těla jsou naměřené v patnácti vteřinách. Uživatel stojí na 4 plochách pro chodidla na váze a jemně tlačí rukama elektrody, které jsou pohodlně uloženy na zasunovacích kabelech. Váha poté zašle slabý signál z 8 elektrody z paží a nohou skrz tělo. Odpor tohoto měření (BIA) je poté dosažen do vzorců ke zjištění přesných a osobních tělesných dispozic.


Výstupy z vyšetření


Výstupem jsou hodnoty, přenesené do přehledných tištěných tabulek. V úplné verzi pro první vysvětlení údajů a ve zkrácené verzi pro opakované měření.