<

Poradenství pro výživu a zdravý životní styl
Martina Bednářová

E-mail:
info(zavináč)poradenstvi-vyzivy.cz

Adresa:
Borová 349
569 82 Borová

dolgachov / 123RF Reklamní fotografie

Provozní doba:
Po - Pá                 7:00 - 16:00
Po domluvě i v jiném čase

Prosím rezervace rušte minimálně 24 hodin předem

Konzultace


Nezávazná informativní konzultace /15-60 min/Máte pochybnosti o tom, zda moje nabídka splní vaše představy a rádi byste se domluvili na možnostech spojených konkrétně s Vaší osobou? Pak se objednejte na nezávaznou informativní konzultaci a společně zkusíme vymyslet nějakou variantu řešení. Po této schůzce se můžete rozhodnout, zda se mnou chcete dále spolupracovat nebo ne.

Jednorázová konzultace bez výživového plánu /60 min/Nejste si jistí, zda vaše životospráva je správná? Potřebujete si doplnit informace z oblasti výživy? Máte lehké zdravotní obtíže, a máte dojem, že by na ně mohlo mít vliv špatné stravování a životní styl? Nechcete ale striktně dodržovat výživový plán, protože Vaše problémy nejsou takového charakteru, že by individuální výživový plán potřebovaly? Pak si objednejte jednorázovou konzultaci. V případě, že by po první jednorázové konzultaci Vaše informace ještě nebyly úplné, můžete si přiobjednat „další konzultaci bez výživového plánu“.

Další konzultace bez výživového plánu /60 min/V případě, že by Vaše informace po první jednorázové konzultaci nebyly ještě úplné, můžete si přiobjednat tuto navazující konzultaci. Můžete navazovat libovolně dlouhou dobu, dle Vašich potřeb. Po dohodě je možné předplatit si Vámi požadované množství konzultací předem.

Další konzultace po dokočení výživového plánuPokud máte pocit, že po skončení telefonické a e-mailové podpory, po dokončení realizace výživového plánu, máte nějaké pochybnosti nebo nejasnosti a potřebujete ještě nějaké informace, můžete si objednat tuto další kontrolní konzultaci nad rámec výživového plánu. Kontrolní konzultace můžete objednávat v 14 denních nebo kratších intervalech po dobu, kterou budete pokládat za potřebnou. Po tuto dobu také platí telefonická nebo e-mailová podpora.

Tematické konzultace - koučink /6 lekcí x 60 min/Nechcete upravovat množství potravin, ale potřebujete ucelené informace z oblasti výživy?
Chcete znát zásady racionální výživy pro prevenci svého zdravotního stavu? Máte v rodině některou z civilizačních nemocí a chcete udělat všechno pro to, abyste se jí vyhnuli, případně zmírnili její projevy?
Jste často nemocní a rádi byste vyřadili ze života co nejvíce zdraví negativně ovlivňujících faktorů?
Trápí vás zažívací problémy, pálení žáhy,… a chtěli byste se těchto nepříjemných záležitostí zbavit?
Máte vy nebo vaše dítě nějakou výživovou abnormalitu /celiakie, alergie na mléčnou bílkovinu, diabetes, …./ a potřebujete informace o vyváženém stravování?
Máte děti a nejste si jisti, že jejich jídelníček obsahuje vše co pro svůj růst potřebují? Máte často nemocné děti?
Jste těhotná žena nebo kojící matka a chcete si být jistá, že se stravujete tak, abyste Vaše dítě i vy měli dostatek živin, vitamínů a minerálů pro zdraví?
V těchto případech vám mohu poskytnout několik lekcí, při kterých se budeme zabývat otázkami dle vašeho výběru. V rámci těchto konzultací můžete zdarma postoupit měření nebo vyšetření na přístrojích dle Vašeho výběru.Platební podmínkyPři vstupní konzultaci 50% z ceny vybraného výživového plánu.
Při vyzvednutí výživového plánu 50%
          ● Termín pro podání vyplněného „Vstupního dotazníku „ je 1 měsíc od vstupní konzultace.
          Po uplynutí této doby záloha propadá.
          ● Termín pro vytvoření a předání diagnostiky či výživového plánu z mé strany je maximálně 1 měsíc od
          podání vyplněného „vstupního dotazníku. Při nedodržení této doby můžete požadovat vrácení své zálohy zpět.

Upozornění:Zrušení schůzky provádějte prosím alespoň 24 hod. předem, jinak předplacená kontrolní konzultace propadá.