<

Poradenství pro výživu a zdravý životní styl
Martina Bednářová

E-mail:
info(zavináč)poradenstvi-vyzivy.cz

Adresa:
Borová 349
569 82 Borová

dolgachov / 123RF Reklamní fotografie

Provozní doba:
Po - Pá                 7:00 - 16:00
Po domluvě i v jiném čase

Prosím rezervace rušte minimálně 24 hodin předem

Výživové plány

Chcete-li při změně svých stravovacích návyků znát nejen složení jídelníčku, ale také množství živin, které Vaše tělo potřebuje pro správné udržení základních životních funkcí a pro další činnosti, můžete se rozhodnout pro „ individuální výživový plán“. Pro jeho realizaci zvolíte v každém případě „diagnostiku výživového stavu“ z důvodu analýzy Vašich dosavadních stravovacích chyb. Potom v případě zájmu ...Konzultace

Potřebujete ucelené informace z oblasti výživy či zdraví? Máte výživový plán a potřebujete ještě nějaké další informace? Jste často nemocní, trápí Vás zažívací problémy, máte celiakii, diabetes nebo jinou výživovou abnormalitu? Máte děti a nejste si jistí, zda jejich výživa je správná? Jste těhotná nebo kojící matka či žena po menopauze a máte pocit, že byste měli něco změnit ve výživě, abyste se těšili stále dobrému zdraví, a nevíte jak na to? Právě pro Vás jsou připraveny konzultační hodiny na Vámi vybrané téma.Měření

Chcete vědět kolik máte v těle tuku, kolik svalové hmoty, hodnoty viscerálního tuku, jaká je hodnota vašeho BMI, jaký je váš metabolický věk a další důležité ukazatele vašeho zdravotního stavu?
Chcete zhodnotit průchodnost cév a také kvantitativně zhodnotit váš vegetativní nervový systém (autonomní nervstvo, které zodpovídá za řízení útrobních tělesných funkcí, ale neumíme ho ovládat svojí vůlí, dělí se na sympatický a parasympatický nervový systém)?
Chcete znát informace o Vaší tělesné kondici a ukázat, kde je možno hledat příčiny a to ještě před propuknutím klinických projevů způsobených jakoukoliv nerovnováhou v testovaném organismu?